5.ua

АТО проведуть в усіх містах, що захоплені сепаратистами - Парубій

  АТО після Краматорська і Слов'янська силовики продовжать у тих містах, де є терористи. Про це сьогодні повідомив секретар РНБО України Андрій Парубій в ефірі "5 каналу".


  "Зараз українські підрозділи знаходяться в Краматорську, а Слов'янськ повністю оточений і заблокований силами, задіяними в проведенні антитерористичної операції", - заявив Парубій.

  "Після того, як завершиться операція в Слов'янську і Краматорську, ми будемо проводити також активну фазу операції в інших містах, де екстремісти і терористи ігнорують український закон, ставлять під загрозу життя українських громадян, проводять антизаконную діяльність", - розповів секретар РНБО.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюютьпрофесійні військові, які мають спеціальну підготовку.
  Попередній матеріал
  Силовики у Маріуполі не штурмували міськраду
  Наступний матеріал
  В Донецьку сепаратисти пограбували офіс компанії, що належить російським бізнесменам