5.ua

АТО на Донбасі: хроніка дня

  АТО на Донбасі продовжується. Найголовнішою подією сьогодні стала успішна атака терористів на гелікоптер національної гвардії.


  За початковою інформацією, в результаті сьогоднішнього обстрілу гелікоптера у Словянську загинули  14 вояків. Однак згодом у Нацгвардії заявили: загиблих 12: серед них - шестеро їхніх представників, включно з екіпажем гвинтокрила. А також шість бійців спецпідрозділу МВС. Серед них - генерал-майор Сергій Кульчицький. Ще один Нацгвардієць живий та перебуває у тяжкому стані. Військовослужбовець, який був очевидцем трагедії, повідомив “5 каналу”: терористи готувалися до операції вкрай ретельно. Заздалегідь підготували вогневу точку і не виказували себе аж до моменту нападу.

  Уже після того, як гелікоптер впав, терористи вискочили із засідки і кинулись добивати поранених - повідомив речник штабу АТО Владислав Селезньов. На місце терміново вирушила група швидкого реагування на бойових машинах і відбила напад бойовиків. Уся група терористів - знищена повністю. Авіація в бій не вступала.

  Юлія Божко
  Попередній матеріал
  Україна одержала від Світового банку кредит у 750 млн доларів
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли армійську колону поблизу Слов`янська – ЗМІ