АТО: хроніка дня

  Росія продовжує  постачати бойовикам бронетехніку, набої і екіпажі до неї. За останню добу розвідка та й очевидці зафіксували кілька колон танків, артилерійських установок, систем залпового вогню біля Свердлова та Зугреса.


  Крім того з Росії завезли нову партію автоматів із лазерними прицілами. Ці АК вже  доїхали до Донецька. Терористи чекають і партію  снайперських гвинтівок. В РНБО запевняють, сили АТО мають достатньо ресурсів, аби втримати ситуацію на лінії фронту.

  Селищу Чорнухине Луганської області загрожує гуманітарна катастрофа. Напередодні проросійські бойовики обстріляли цей населений пункт із "Градів". Пошкоджені газо- та водогони. Немає електрики.

  Терористи ведуть атаку одразу у чотирьох напрямках - Донецькому, Дебальцевському, Луганському та Первомайському. Обстрілюються блокпости поблизу населених пунктів - Авдіївка, Красногорівка, Кримське, Станично-Луганське. Найскладнішою залишається ситуація поблизу Дебальцевого, там не припиняються спроби прорвати цю стратегічно важливу ділянку фронту.

  Українські військові посилюють лінії оборони. За даними РНБО, наразі достатньо ресурсів, щоби зберегти ситуацію на Сході під контролем.
  Попередній матеріал
  50 "кіборгів" повернулися до Житомира на відпочинок
  Наступний матеріал
  В Росії засекретили все, що стосується долі псковських десантників на Сході України
  Теги: