АТО: хроніка дня

  106 разів терористи обстріляли позиції сил АТО у Луганському, Донецькому та Дебальцівському напрямках.

  За добу, що минула, у зоні АТО один український віськовий загинув, 20 поранені - це інформація від штабу проведення АТО. Бойовики масово обстрілюють позиції українських військових та цивільне населення Донбасу.

  106 разів терористи обстріляли позиції сил АТО у Луганському, Донецькому та Дебальцівському напрямках. Під вогонь потрапили 15 населених пунктів. Стріляють терористи у різні боки і з різної зброї - констатують у штабі АТО.

  29-й блокпост українських військових на Луганщині бойовики атакували 10 разів. Терористи намагаються збільшити межі тимчасово-контрольованих ними територій. Бої точаться неподалік Донецького летовища.

  Бойовики обстрілюють цивільне населення міст, які самі ж тимчасово контролюють, зокрема, Горлівку та Стаханов. Свої злочини намагаються видати за дії українських військових.  Українські військові виявляють та знищують позиції бойовиків, з яких ті обстрілюють міста - повідомив міністр оборони.

  Бойовики несуть значні втрати - повідомив міністр оборони. За його даними, напередодні сили АТО знищили щонайменше 2 з половиною сотні найманців.

  Ксенія Дворнікова

    

  Попередній матеріал
  Портніков: Обстріл Маріуполя – не останній теракт бойовиків
  Наступний матеріал
  Росія ніяк не відреагувала на теракт у Маріуполі
  Теги:

  Обстріл Маріуполя може призвести до формування антипутінської коаліції – експерт

  Аваков: затримано навідника "Градів", які стріляли по Маріуполю

  Росія ніяк не відреагувала на теракт у Маріуполі

  Портніков: Обстріл Маріуполя – не останній теракт бойовиків