фото news.meta.ua

Артисти Львівської опери отримали близько 35 повісток про мобілізацію

  Колектив Львівського театру опери та балету імені Соломії Крушельницької обурений великою кількістю повісток про мобілізацію, більша частина з яких прийшла артистичному складу театру.

  Як зазначається у зверненні колективу, оприлюдненому на офіційній сторінці театру в соціальній мережі Facebook, у Львівську оперу прийшло близько 35 повісток у Збройні сили України.

  "Серед запрошених на службу є артисти оркестру, хору, провідні солісти опери та провідні солісти балету. Також є Заслужені артисти та навіть Народний артист України", - йдеться у зверненні.

  Колектив наголошує, що "для нас - артистів театру є дещо незрозумілим такий масовий (для нашого театру) забір високодосвідчених кадрів!".

  "Ми наголошуємо на тому що для нашого театру така повальна мобілізація призведе до того що з афіші зникнуть певні найменування вистав,та може взагалі зірвати роботу театру! Є бажання пояснити чиновникам які відповідальні за ці дії, що підготовка висококваліфікованих кадрів-оркестрантів, солістів опери та солістів балету займає від 12 до 16 років у навчальних закладах, а також багато років роботи в театрі!", - говориться в тексті.

  Також у зверненні повідомляється, що в балет театру повістки прийшли відразу чотирьом провідним танцюристам з семи (серед яких Народний артист України), "а по всій Україні виконавців такого рівня зо два десятки".

  Зауважимо що в країні не введений військовий стан. Складається враження що хтось з чиновників навмисне намагається знешкодити академічні мистецькі традиції України. Цікаво скільки синів депутатів Верховної ради та чиновників призвали до ЗСУ? Чи наша влада може відправляти в АТО тільки артистів та встановлювати смертельні для більшості населення тарифи на комунальні послуги?", - наголошується в зверненні колективу Львівської опери.

  Попередній матеріал
  За оновленими даними у автомобілі, що підірвався неподалік Попасної, загинуло двоє військових і двоє волонтерів
  Наступний матеріал
  Життя у прифронтовій Мар'їнці

  Порошенко підписав указ про демобілізацію тих, кого було призвано до лав армії рік тому

  Прокуратура підозрює 13 сільських голів в ухилянні від проведення мобілізації

  У Міноборони підбили підсумки четвертої черги мобілізації

  Робоче місце і зарплата зберігатимуться за мобілізованими 1,5 роки