Виставка 'Злочини терористів ЛНР-ДНР' 5.ua

Антипутінська коаліція презентувала виставку "Злочини терористів ЛНР-ДНР"

  Виставку "Злочини терористів ЛНР-ДНР" представила у столиці Міжнародна антипутінська коаліція "Стоп фашизм в Росії". До експозиції увійшли фотографії, зроблені у різних містах.

  На них і загиблі під час обстрілу автобусу з мирними мешканцями у Донецьку, і уламки малайзійського "Боїнгу", і криваві події у Маріуполі. На виставці представлені копії документів російських військовослужбовців. Серед експозиції кілька одиниць зброї, якими воюють терористи на Донбасі.

  Очікується, що виставка буде показана у країнах Європи та Америці. За словами представників міжнародної антипутінської коаліції, їхня мета - показати докази російської агресії усьому світу.

  "В Україні вже не треба нікому розповідати, що фашизм в Росії, це потрібно заходу. Це потрібно, щоб змінювалася громадська думка. У Вашингтоні, Берліні, інших містах Європи, столицях. Буде впливати на людей, на виборців, вони будуть намагатися вплинути на свій уряд і далі вже будуть якісь зрушення з більшою підтримкою України і впливом на Москву", - зазначив організатор виставки Герман Обухов.

  Нагадаємо, в Українському домі презентували виставку світлин під назвою "Портрет солдата". На фотовиставці представили серію психологічних портретів воїнів, які захищають українську державність на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Упродовж доби бойовики 60 разів обстріляли позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  Звернення Президента у роковини трагедії рейсу МH17