5.ua

Активісти розробили проект із соціальної адаптації учасників АТО

  Громадські діячі розробили проект із соціальної адаптації учасників Антитерористичної операції.

  Наразі вони хочуть представити свою ідею Президентові України Петру Порошенку.

  Про це сьогодні, 6 серпня, під час прес-конференції громадських і волонтерських організацій за участі бійців та ветеранів АТО на тему: "Соціальна адаптація та психологічна реабілітація учасників АТО" заявив президент громадської організації "Вільна генерація" Олексій Сатов.

  "Соціалізація учасників АТО і українського суспільства – це стратегічне ключове завдання, шляхів вирішення у держави на сьогодні не існує. А соціалізація учасників АТО вкрай необхідна для держави, інакше випадки, подібні Закарпаттю, на жаль, будуть частішати. Саме тому ми просимо термінової зустрічі з Президентом України", - зазначив він.

  За словами Сатова, проект дає можливість швидко долучити частину суспільства, що гостро потребує соціалізації у визначений процес, "де від 7 до 12 місяців вони будуть добровільно об’єднані єдиною мрією, ціллю і бажанням".

  Він розповів, що результатом такої участі стане отримання бійцями власного заміського помешкання і гідного місця роботи: "Таке житло буде побудовано руками реабілітованих, використовуючи матеріали на місці локації під керівництвом спеціально навчених групових інструкторів-психологів". 

  Нагадаємо, у червні цього року заступник начальника штабу першого добровольчого шпиталю ім. Миколи Пирогова Євген Степаненко розповідав, що реабілітації після посттравматичного синдрому і синдрому після поранення в Україні майже не існує

  Попередній матеріал
  Адвокат Сенцова вимагає відводу складу суду
  Наступний матеріал
  У Росії за добу знищили 290 тонн "санкційної" їжі