5.ua

"Айдар" віддав консулу РФ двох російських найманців-невдах

  Двох російських найманців, які кілька днів тому здалися на Луганщині бійцям батальйону "Айдар", передали консулу Російської федерації у Харкові. Мешканці Самари 29-річні Євген Сандаков та Бахтийор Парматов запевняють, що злочинів в Україні не скоювали.


  Один із них психолог, інший – газозварювальник. Обох завербували через соціальні мережі. Росіяни запевняють, що їхали допомагати мешканцям Донбасу відновлювати зруйновані міста. Вже в Україні дізнались, що їм доведеться воювати.

  Євген Сандаков розповів: "Задачу толком не объяснили. Сказали, что мы набираем подразделение, в районе 800-1000 человек, и тогда будет поставлена задача. После чего я понял, что это на самом деле является такая незаконная вооруженная группировка, потому что, как бы, ни документов, ничего нет, кроме оружия".

  За словами чоловіків, в батальйоні, в який вони потрапили, переважно воюють громадяни Росії. Перейти кордон самовільно найманці побоялися, бо не виключили, що їх могли знищити свої ж.  

  "Мы даже и не поняли и не хотели их брать. Они боялись – если сядут в поезд, то российские пограничники их расстреляют" – повідомив боєць батальйону "Айдар".

  Напередодні СБУ здобула на Луганщині ще один доказ участі ЗС РФ у війні на Донбасі – серед речей терористів виявили військовий квиток російського військовослужбовця.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині невідомі намагалися підпалити офіс Партії регіонів
  Наступний матеріал
  Сили АТО звільнили Первомайськ, Камишеваху і Каліново - РНБО
  Loading...