"Айдар" самовільно вирішив штурмувати бойовиків у Луганську - Міноборони

  Вчора, 17 червня 2014 року, керівництвом батальйону територіальної оборони "Айдар", особовий склад якого залучений до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, самовільно, без погодження і координації своїх дій з керівництвом АТО, було прийнято рішення щодо самостійного штурму терористичних угруповань, які дислокуються в місті Луганськ. Про це йдеться у повідомленні Міністра оборони України Михайла Коваля, пише УНІАН.


  Як повідомляється, під час маршу бійці батальйону потрапили у засідку, яку влаштували бойовики. Терористи вели шквальний вогонь з автоматичної зброї та гранатометів.

  "Прийнявши нерівний бій, бійці батальйону "Айдар" викликали підкріплення в штабі АТО", - сказано в повідомленні.

  Керівництвом штабу було прийняте негайне рішення щодо надання допомоги батальйону. До місця зіткнення з бойовиками було відправлено дві бойові оперативні групи, наголошують у Міноборони.

  "Внаслідок запеклої сутички, втрати серед українських військовослужбовців є вбиті та поранені. Терористи також понесли численні втрати, кількість яких уточнюється", - повідомив міністр оборони.

  "Міністерство оборони України офіційно заявляє, що зазначений випадок стався через не санкціоноване прийняття рішення командуванням батальйону "Айдар" на проведення активних бойових дій", - підкреслюють в міністерстві.

  "З огляду на факти самовільного прийняття рішень, нескоординованості своїх дій з керівництвом АТО, оборонне відомство виступило з пропозицією щодо оперативного підпорядкування батальйонів територіальної оборони, які залучаються до виконання завдань в рамках антитерористичної операції, керівництву АТО", - сказано в повідомленні.

  Як повідомлялося, вночі біля селища Щастя загинуло 15 військових, доля ще 13 - невідома.
  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив введення надзвичайного стану в енергетиці
  Наступний матеріал
  Журналіст про Верховну Раду: істерика на тлі саморозпуску