YouTube / Дніпро-1 Аеророзвідка

Аеророзвідка виявила важку техніку ворога за 2 км від лінії розмежування (відео)

  Повітряна розвідка полку "Дніпро-1" показала місця дислокації забороненого озброєння російсько-терористичних військ у Донецьку.

  Російсько-терористичні війська зосереджують заборонене Мінськими домовленостями важке озброєння на відстані усього 2-х кілометрів від лінії розмежування, тобто за 4 кілометри від позицій українських бійців. Про таке свідчать нові дані української аеророзвідки, повідомляє сьогодні, 28 серпня, прес-служба полку "Дніпро-1".

  Добровольці повідомили: ведуть постійне спостереження за базою терориста "Гіві" в Донецьку уже майже рік. На оприлюдненому відео (від 21 серпня 2015 року) присутні очевидні докази наявності у бойовиків забороненої важкої техніки, розташованої в чотирьох кілометрах від позицій ЗСУ.

  Розвідники інформують, що протягом тривалого часу на цій ділянці фіксується переміщення бойовиків, доставка нової техніки і боєприпасів, висунення до передової позицій диверсантів та мінометників, зведення фортифікаційних споруд і вогневих позицій. Раніше виявлена бойова техніка - бронемашини та артилерія, які розміщувались на тилових позиціях, зараз відсутня і передислокована до лінії фронту.

  Добровольці підкреслили, що усі дані відразу передаються до штабу АТО для прийняття остаточних рішень за виявленими позиціях ворога, однак "левова частка наших доповідей у штаб сектору не приводить ні до яких результатів".

  Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу голова СБУ Василь Грицак заявив, що Росія стягує на Донбас сили для наступу, та назвав керівника окупаційного угрупування ЗС РФ. 

  Попередній матеріал
  Грицак не виключає, що після суду ГРУшників можуть обміняти на викрадених росіянами українців
  Наступний матеріал
  На Одещині офіцера СБУ упіймали на вимаганні хабара (відео)