9 січня ситуація на підконтрольній "ДНР" території стала найгіршою за останні 4 тижні - ОБСЄ

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні заявляє про збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, більшість з яких локалізована в районі Донецького аеропорту.

  Про це йдеться в їхньому звіті, оприлюдненому на сайті організації, пише "Радіо Свобода".

  Місія посилається при цьому на дані об’єднаного центру контролю та координації припинення вогню, до якого входять українські та російські офіцери.

  У Дебальцевому український генерал-майор та російський генерал-майор, які входять до об’єднаного центру, повідомили місії ОБСЄ, що ситуація з безпекою на контрольованих "ДНР" територіях "настільки погіршилася протягом останніх 24 годин, що такого не бачили від 15 грудня". За 24 години, що передували 8 годині ранку 9 січня, вони зафіксували 91 порушення режиму припинення вогню, 50 з них – у Донецькому аеропорту. Лише внаслідок цих обстрілів було вбито четверо українських військових, дев’ятеро поранено. Крім того, були поранені шість мирних жителів на південно-західних околицях Донецька.

  Також у звіті ОБСЄ подають свідчення членів місії, військових та посадових осіб про обстріли з боку проросійських бойовиків інших населених пунктів Донецької та Луганської областей.

   

  Попередній матеріал
  Вночі з Донецького аеропорту евакуювали поранених бійців
  Наступний матеріал
  На Франківщині та Тернопільщині знеструмлено 32 населені пункти

  В ОБСЄ фіксують нові випадки порушення перемир'я на Донбасі

  ОБСЄ: ситуація з режимом припинення вогню погіршується

  ОБСЄ: Велика кількість військових перетинає український кордон з боку РФ

  ОБСЄ зафіксувало вивезення вугілля з Луганщини до РФ