51-ша Володимир-Волинська мехбригада повернулась на Донбас

  У зону АТО повернулися бійці 51-ї механізованої бригади з Володимир-Волинського, які раніше зазнали нападу терористів під Волновахою.


  Про таке повідомляє Радіо "Свобода". На Сході вояки виконують завдання з охорони блокпостів. Їхнє керівництво заявляє, що проблем з бойовим духом у військовиків нема, бо всі, хто нині служить на Сході – приїхали добровільно.

  Нагадаємо, 22 травня під Волновахою терористи напали на українських військовослужбовців. Під час атаки з 50-ти бійців – 17-ро загинули, серед них і командир батальйону. Ще три десятки вояків зазнали поранень.

  Голова Служби безпеки Валентин Наливайченко запевнив: усіх причетних до розстрілу українських військових поблизу Волновахи – притягнуть до кримінальної відповідальності. 

  У свою чергу, один із чільних ватажків терористів, що діють на Сході України, відомий за прізвиськом "Бєс", заявив, що до вбивства українських військовиків під Волновахою причетні його люди. Він продемонстрував зброю і паспорти убитих солдатів на території своєї бази – захопленого міліцейського відділку у Горлівці, та дав координати місця атаки незабаром після того, як це сталося.

  За даними СБУ, "Бєс" – це підполковник ГРУ Росії Ігор Безлер, який причетний до багатьох кривавих і провокаційних інцидентів на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Бойовики безуспішно атакували аеропорти Луганська і Краматорська - речник АТО
  Наступний матеріал
  Активісти зі Львова везуть бійцям АТО спорядження, зібране коштом місцевих громад та підприємців