30 червня Місія ОБСЄ зафіксувала 168 вибухів в районі Донецького аеропорту

  Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва у Європі 30 червня зафіксувала 168 вибухів навколо Донецького аеропорту.

  Як йдеться в опублікованому сьогодні звіті місії за 30 червня, бойові дії навкруги Донецького аеропорту продовжуються з сильнішою інтенсивністю, ніж це спостерігалося у попередні дні. "Спеціальна моніторингова місія поміж 9:03 та 13:00 знаходячись на спостережному пункті Спільного центру з контролю та координації на центральному вокзалі Донецька, чула та бачила 168 вибухів, які в основному співставні з пострілами снарядів з мінометів та танків", - йдеться у звіті, передає УНІАН.

  Водночас із зафіксованих фактів порушення режиму припинення вогню спостерігачі ОБСЄ визначили, що 109 таких випадків відбулися на півночі та північному заході від селища Спартак (підконтрольне "ДНР") та Донецького аеропорту, а також в районі підконтрольних Україні сіл Опитному та Муравейник, а також шахти Бутовська на відстані 3-7 км від займаних позицій представниками ОБСЄ. Інші 39 вибухів сталися в 10-15 км на північний схід від позицій спостерігачів ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  Голова ЄБРР: в Україні було забагато банків
  Наступний матеріал
  Експансія сервісу дешевого таксі Uber пошириться на Київ