5.ua

30 бійців АТО вийшли з оточення під Іловайськом, 200 лишаються у котлі

  16 бійців "Донбасу" звільнені з оточення під Краснопіллям неподалік Іловайська. Семеро з них – вже у лікарнях Дніпропетровська. Про це заявив командир батальйону Семен Семенченко. Загалом, починаючи з ночі - з оточення вирвалися 30-ро бійців. Заблоковані ще близько двохсот донбасівців. 80 із них поранені, та перебувають у руках російських окупантів. Як повідомив Семенченко "5 каналу" у телефонній розмові – загарбники не спростовують своєї причетності до Збройних Сил Російської Федерації.


  Триває переговорний процес щодо звільнення постраждалих, а Донбас досі очікує на українську колону, яка, згідно з домовленостями Президента, має вивезти решту українських бійців.

  Водночас, із оточення вийшли  бійці батальйонів "Миротворець" та "Дніпро-1" разом із командирами – про це заявив міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков. Жодного обіцяного "Зеленого коридору" для виходу українських бійців з кільця під Іловайськом Росія не забезпечила.

  Про це вже йдеться у повідомленні сотні "Крим", яка була у складі батальйону Дніпро і теж змогла вирватися з Іловайського котла.
  Попередній матеріал
  У Парижі вибухнув будинок: є жертви
  Наступний матеріал
  Бійці "Донбасу" знищили велике угруповання терористів під Іловайськом
  Loading...