Дніпропетровськ
5.ua

24 воїни АТО зустрінуть Новий рік у дніпропетровському шпиталі

  Лікарня ім. Мечникова увійде в історію цієї війни, як особливе місце – тут врятували майже 800 бійців! Тепер лікарі намагаються підтримати пацієнтів – особливо на свята.

  Військовий із позивним "Бетмен" – один із пацієнтів лікарні імені Мечникова, до яких завітав із новорічними вітаннями Дід Мороз. До госпіталю боєць потрапив наприкінці листопада, після поранення поблизу донецького аеропорту. Напередодні свята він найчастіше згадує бойових побратимів – які його врятували і дали другий шанс у житті.

  До Нового року привітання від Діда Мороза отримали загалом 24 бійці, які нині лікуються у шпиталі. Вони кажуть – часто отримують вітальні листи від незнайомих людей.

  Від початку бойових дій на Сході дніпропетровська лікарня імені Мечникова врятувала життя 99 відсоткам пацієнтів із тяжкими пораненнями. Головний лікар каже – це більше восьми сотень солдатів та офіцерів. Попри оголошене перемир'я, пацієнтів з передової привозять і у переддень Нового року. У середу сюди доправили трьох військових.

  Лікарі кажуть, що настрій пораненим напередодні свята може поліпшити навіть звичайне спілкування, або ж пісня у виконанні бойового побратима.


  Попередній матеріал
  Новий рік уже відсвяткувала майже половина планети
  Наступний матеріал
  З 1 січня в Україні розпочинається оформлення біометричних паспортів

  Дід Мороз і Снігурка прийшли до лежачих поранених у київському шпиталі

  Протягом дня бойовики 15 разів порушили "режим тиші" - АТО

  Бійці 72-ї бригади зустрінуть Новий рік, обороняючи Маріуполь

  Журналісти "5 каналу" відвідали українських воїнів у Пісках