21-річний курсант з РФ став терористом на Донбасі, "щоб заробити"

  21-річний росіянин, колишній курсант Краснодарського вищого військового авіаційного училища розповів, що став терористом на Донбасі, "щоб заробити грошей". Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.


  Згідно з повідомленням, 14 червня, під час проведення антитерористичної операції в Краматорську Донецької області співробітники СБ України спільно з військовослужбовцями Збройних сил України затримали п'ять бойовиків незаконного збройного формування, які обстріляли українських військових зі стрілецької автоматичної зброї.

  Однин із затриманих - 21-річний громадянин Російської Федерації, колишній курсант Краснодарського вищого військового авіаційного училища Ніколай Крилов, розповів, що прибув на схід України "заробити гроші".

  Зі слів найманця, він приїхав до Слов'янська, побачивши в Інтернеті рекламу про набір добровольців для участі у бойових діях на стороні терористичної організації "ДНР". За цю "роботу" координатори обіцяли грошову винагороду - $ 1 тис. на день.

  "Під час затримання у Крилова вилучено стрілецьку зброю, 7 тисяч гривень і, так звану, «"летную книжку" – персональний звітний документ обліку підготовки пілота", - додають в повідомленні.
  Попередній матеріал
  Екс-голові Запорізької ОДА висунуто підозру в розгоні місцевого Майдану
  Наступний матеріал
  Україна проведе переговори щодо постачань газу з ЄС