конвой
5.ua

173 машини кремлівського "гумконвою" вторглися в Україну - Держприкордонслужба

  Військові КАМаЗи заїхали через два пункти міжнародного сполучення – Матвіїв Курган та Донецьк, які нині контролюють сепаратисти та прикордонниками Російської Федерації.

  Про це "5 каналу" розповів речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

  Речник наголосив: попри заяви Москви, що у "гумконвої" везуть насіння для донбаських аграріїв та іншу допомогу, з Росії доправили допомогу не для населення, а для російських окупаційних сил, які воюють проти збройних сил України.

  Слободян заявив, що російська сторона вчергове порушила встановлений міжнародним і вітчизняним законодавством порядок направлення гуманітарних конвоїв.

  "Не були погоджені з міжнародним комітетом Червоного Хреста модальності щодо направлення гуманітарного конвою. Контроль українською міжвідомчою групою здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій. У результаті візуального контролю було встановлено, що значна частина автомобілів перевозила вантаж негуманітарного характеру. А саме: 40 автомобілів перевозили паливно-мастильні матеріали і три автомобілі друковану літературу настановленого змісту" - повідомив деталі речник.

  Попередній матеріал
  SsangYoung не постачатиме автомобілі до Росії
  Наступний матеріал
  Брифінг щодо участі підрозділів МВС у бойових діях у зоні АТО. Наживо

  Черговий "гумконвой" з РФ: на Донбас вирушило понад 170 вантажівок

  Росія знову грубо порушила всі міжнародні норми своїм "гумконвоєм" - Держприкордонслужба

  До України вдерся ще один російський "гумконвой"

  ОБСЄ: половину останнього російського гумконвою склали бензовози