mil.gov.ua

17 бійців, поранених під Мар'їнкою, доправили до Одеси

  Сьогодні, 5 червня, до Одеси доставили 17 українських військовослужбовців, поранених під Мар'їнкою Донецької області.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Андрій Танцюра. "Зустріли борт ... 17 поранених ... один у важкому стані", - йдеться у повідомленні волонтера.

  Як зазначає "УНІАН", за попередніми даними, до Одеси літаком були доставлені військовослужбовці 28-ої окремої механізованої бригади, після чого їх госпіталізували до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

  Як ми раніше повідомляли, до лікарень Дніпропетровська за дві доби доправили понад 30 поранених бійців. Ще 11-х військовослужбовців привезли до військового шпиталю у Харкові. Лікарі по-різному оцінюють їхній стан, є як легкі, так і вкрай тяжкі. Загалом, з Артемівської районної лікарні до Харкова гелікоптерами доправили 11 поранених та 32 хворих та травмованих. Найбільше занепокоєння викликає у лікарів стан одного військового. Його увели у стан штучної коми.

  Поранених напередодні бійців на Донеччині також евакуювали до дніпропетровських лікарень. Нині там перебуває 31 військовий, 9 найтяжчих доправили до обласної лікарні. Ще вісім поранених перебувають у військовому шпиталі.

  Попередній матеріал
  Конфлікти в коаліції пов’язані з майбутніми виборами – блогер
  Наступний матеріал
  Порошенко: Я ніколи не допущу проведення референдуму з питанням від'єднання Донбасу