100 житомирських правоохоронців повернулися додому із зони АТО

  Це вже 14-й зведений загін, який прибуває на ротацію.

  На Сході країни вони несли службу на блокпостах Луганщини, охороняли громадський порядок. Допомагали місцевому населенню. Загалом, від початку Антитерористичної операції у зоні бойових дій побувало більш як 1,5 тис. житомирських правоохоронців. Для багатьох із них це не перше відрядження на Схід країни. Вперше за багаторазову ротацію на Луганщині служила і жінка міліціонер.

  "Додому повертатися завжди радісно. Я була заступником командира загону, перевіряла несення служби хлопцями нашими, підтримувала їх як могла, виконувала всі завдання, які ставились", - говорить заступник комнадира  зведеного загону УМВС в Житомирській області Галина Шилова

  "Повернулися всі живі, здорові, з нормальним, гарним, бадьорим настроєм. Завдання виконували по забезпеченню життєдіяльності важливих об'єктів міста Рубіжного, Лисичанська та Северодонецька. Крім цього, здійснювали охорону важливих об'єктів державного значення та охорону громадського порядку", - додав командир зведеного загону УМВС в Житомирській області Михайло Старовойт.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині затримали двох хабарників - ГПУ
  Наступний матеріал
  Саакашвілі заручився підтримкою США