hromadske.tv

Затриманий майор РФ розповів, скільки платять російським військовим на Донбасі

  Військовий повідомив, що за участь у війні на Донбасі солдатам РФ видається потрійний оклад.

  Питання, пов'язані із неоголошеною війною в Україні, курує так зване 12-те командування Росії. Про це розповів затриманий працівниками СБУ майор російської армії Володимир Старков, повідомив "Громадському ТВ" Юрій Тандіт.

  "Це так зване 12-те командування знаходиться у Новочеркаську Ростовської області. Туди він потрапив на збори. … У Новочеркаську російським військовим оголосили на цих зборах, куди вони їдуть. Це не було відрядження. Це був наказ: "Ви направлятиметесь на територію Донецької області захищати Донбас", - процитував Старкова Тандіт.

  hromadske.tv

  Російський майор зазначив, що під час переїзду він отримав кілька наказів: змінити прізвище та залишити свої військові документи на території РФ.

  "Він вигадав собі прізвище – Овсянніков. Це дівоче прізвище його дружини. Мушу сказати, що ані Овсяннікову, ані Старкову ніколи документи на території України не видавались. Що лише підтверджує, що він не є мешканцем України. Отже, коли він приїхав до військової частини, йому видали посвідчення. Однак він привіз із собою паспорт, який заховав у сейфі готелю "Шахтар Плаза" у Донецьку. Він нам навіть потім давав код. Але, крім того, він узяв із собою картку "Сбербанка России". На цю картку він отримував грошове забезпечення, зарплату", - зазначив Тандіт.

  hromadske.tv

  Російський офіцер повідомив, що за участь у війні на Донбасі війським РФ виплачується потрійний оклад.

  За словами Тандіта, затриманого Старкова можуть обміняти на українських полонених, якщо відповідне рішення ухвалить Президент.

  Нагадаємо, 26 липня на Донеччині затримали КамАЗ із боєприпасами. У машині були двоє чоловіків у військовій формі. Один із них виявився кадровий офіцер ЗС РФ майор Старков Володимир Олександрович, 1978 року народження, уродженець Хабаровського краю. Він зізнався, що дійсно є громадянином Росії і що належить до кадрового складу Збройних сил РФ. Нині Старков перебуває у СІЗО СБУ. 

  Попередній матеріал
  Розенко: на Донбасі виплати отримає понад 1 млн пенсіонерів
  Наступний матеріал
  Представникам ОБСЄ показали, як бойовики обстрілювали Луганщину з "Градів" (фото)