5 канал

У Києві попрощалися із бійцем "Правого сектора" з позивним "Семен"

Виконанням гімну України навколішках і вигуками "Герої не вмирають".

Так Київ прощався із 42-річним бійцем "Правого сектора" Григорієм Семенишиним із позивним "Семен".

Він підірвався на розтяжці  18-го грудня у районі Донецького аеропорту, поранення не були сумісні з життям. Сьогодні "Семена" привезли на Майдан незалежності, куди рівно за два роки до смерті він приїхав, щоби взяти участь у Революції гідності. Рідні бійця розповідають, що заради цього він покинув заробітки в Польщі.

Воював на Сході Григорій Семенишин з червня 2014-го року. Він брав участь в обороні Донецького летовища. На Майдані йому віддавали шану бойові побратими, волонтери і прості кияни. І провели воїна на його малу батьківщину в село Горохолина Богородчанського району на Івано-Франківщині.

Там у Григорія залишилися двоє дітей і вагітна дружина. Сім'я живе у скруті і просить допомоги у всіх небайдужих.

"Це людина, яка вела нас всіх, жодного бойового виходу без нього не було, бо він був завжди попереду, він завжди казав: "Хлопці, ми йдемо, я з вами, все буде добре!" І все завжди було добре. Але ця війна, вона уже дуже довго, і чим довше вона буде, тим більше ми будемо втрачати таких людей, як він. Нас дуже мало, вже дуже мало залишилось", - розповів командир окремої тактичної групи ДУК "Правий сектор" на прізвисько "Кулібін".

Попередній матеріал
Зараз просідають валюти більшості країн, що розвиваються – експерт
Наступний матеріал
Бойовики зірвали обмін полоненими, висунувши у Мінську неприйнятні умови - Геращенко
Loading...