Фото із відкритих джерел

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували бойовиків у Комінтерновому і "Гвоздики" біля Троїцького

  Спостережна місія ОБСЄ зафіксувала щонайменше десятьох бойовиків у Комінтерновому - це село неподалік Маріуполя в так званій "сірій зоні", яке терористи захопили наприкінці року.

  За інформацією, наданою українською розвідкою, в цьому населеному пункті  нині базується сотня бойовиків за підтримки бронетехніки і танків. Проросійські найманці не припиняють обстрілів, щоби спровокувати українців на вогонь у відповідь.

  Представники моніторингової місії ОБСЄ також повідомили, що зафіксували великокаліберну зброю поблизу підконтрольного бойовикам Троїцького.

  Спостерігачі помітили поблизу селища дві 122-міліметрові гаубиці "Гвоздика". Представники місії ОБСЄ наголосили, що це є грубим порушенням мінських домовленостей щодо відведення зброї. Вони зазначили, що з початку року бойовики вже понад 10 разів заважали міжнародним спостерігачам отримати доступ до деяких територій та погрожували відкрити вогонь.

  Попередній матеріал
  13 небезпечних злочинців із зони АТО розшукуватиме Інтерпол
  Наступний матеріал
  Андрій Парубій: Всі макроекономісти у світі стверджують, що Україна пройшла найнижчу точку в економічному падінні – зараз буде підйом
  Loading...