5.ua

Росія мінує акваторію Азовського моря біля України

  Росія продовжує стягувати війська до південних і східних рубежів України, а також під прикриттям ракетних катерів мінує українську акваторію Азовського моря. Про це 21 липня повідомляють в РНБО України.


  "На російську залізничну станцію "Отважна" Ростовської області прибув ешелон бронетехніки Збройних сил Російської Федерації  (близько 100 одиниць), яка колоною висунулася в напрямку н.п. Новошахтинск Ростовської області", - повідомив на брифінгув у Києві керівник інформаційного центру РНБО України Андрій Лисенко.

  За словами Лисенка поблизу села Стрілкове (Херсонська область)  зафіксовано нарощування живої сили і військової техніки Російської Федерації.

  "Крім цього, підрозділи російських Збройних сил почали мінування української водної акваторії Азовського моря навколо захоплених газодобувних установок. Прикриття мінування здійснюють два російських ракетних катера", - повідомив він.

  Нагадаємо, що минулої ночі українські бійці звузили кільце оточення російських терористів на Донбасі. Також повідомлялось, що у звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення закатованих бойовиками людей.
  Попередній матеріал
  Тридцятеро дітей із краматорських сиротинців переселено до Харкова
  Наступний матеріал
  Російські бойовики викрали дипломатичну пошту зі збитого ними "Боінга 777"
  Loading...