фото tyzhden.ua

Путін вимагає від Порошенка продовження перемир’я

  Перемир’я, оголошене Петром Порошенком, спливає сьогодні о 10-й годині вечора. На припиненні вогню та призупиненні антитерористичної операції наполягає російський чільник Володимир Путін.


  Водночас, він вважає, що перемир’я має продовжитися – про це Путін заявив під час чотиристоронньої телефонної розмови. Напередодні керманичі України, РФ, Німеччини та Франції влаштували чергову телефонну конференцію. Вони підкреслили важливість конкретних кроків задля деескалації конфлікту. Франсуа Олланд і Ангела Меркель запропонували створити нову моніторингову місію ОБСЄ на українсько-російському кордоні. Наступні ж переговори у чотиристоронньому форматі мають відбутися сьогодні. Сторони мають організувати тристоронню контактну групу, яка збереться на засідання у найближчий час.

  Нагадаємо, за час одностороннього припинення активних дій силами АТО, терористи ні на день не зупиняли бойових дій, продовжуючи атакувати позиції українських військ, та посилюючи власні за рахунок нових поставок зброї і диверсантів з Росії.

  Українські ж добровольці та віче на Майдані напередодні вимагали від Президента зупинити перемир’я і продовжити активну боротьбу з ворогом.

  Попередній матеріал
  Берегова охорона Італії виявила 30 тіл на борту врятованого судна
  Наступний матеріал
  ЄС вимагає від терористів сьогодні звільнити усіх заручників
  Loading...