mil.gov.ua

Порошенко: Натреновані морські піхотинці вирушили до Маріуполя

  Українські морпіхи посилять оборону Маріуполя.

  "Морська піхота України значно посилить захист Маріуполя. Це буде наша відповідь на паніку, яку намагалася посіяти країна-агресор, що готується удар з моря з Новоазовська. Ми оборону Маріуполя та Донбасу будемо посилювати", - цитує Президента України Петра Порошенка його сайт. Глава держави на військовому полігоні в Миколаївській області повідомив, що до Маріуполя направляється три батальйони та один дивізіон, оснащені технікою та добре екіпіровані.

  Порошенко наголосив на відданості України повному виконанню своїх зобов'язань за Мінськими домовленостями. "Якщо ворог спробує їх порушити і перейде до ескалації, то Україна має чим себе захистити", - підкреслив Порошенко. Зокрема, 36 броньованих автомобілів Humvee, отримані в рамках військово-технічної співпраці, візьмуть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України. На полігоні "Широкий лан" відбувається підготовка десантників, мотострілків, розвідників, спецпризначенців, морських піхотинців.

  Нагадаємо, напередодні на військовому полігоні в районі селища Урзуф поблизу Маріуполя розпочалися навчальні збори артилерії. "При навчаннях буде використано широкий спектр артилерійських систем для відпрацювання поставлених навчальних завдань. Будуть задіяні всі калібри артилерії аж до важкої", - повідомив центр "Оборона Маріуполя".

  Попередній матеріал
  У Криму повинні відкриватися корпункти європейських ЗМІ - радник Стеця
  Наступний матеріал
  Американські тренери провели відкритий урок для поліції Одеси