5.ua

Ніч у Луганську прикордонники провели в очікуванні штурму

  Учора ввечері проросійські бойовики почали поступово залишати позиції поблизу місця розташування Луганського прикордонного загону.
  Про це 3 червня повідомляють у Держприкордонслужбі України (ДПСУ).

  Як зазначили у ДПСУ, минулої ночі тут спостерігалося певне затишшя, однак періодично здійснювалися постріли зі снайперських позицій. Прикордонники перебували в очікуванні нічного штурму та в готовності відбити атаки бойовиків.

  "Певна кількість терористів залишилася на своїх позиціях. Охоронці кордону спостерігали їх передислокування невеликими групами та зміну точок обстрілу снайперами. Проте ніч пройшла без застосування зброї", - повідомили у ДПСУ.

  Однак вже зранку були помічені особи, які вели спостереження за розташуванням прикордонного підрозділу та діями прикордонників. Крім того, знову почали з’являтися озброєні особи та так звані "козаки". Це може свідчити про підготовку до нового штурму.  На цей час в Луганському загоні проводиться робота по укріпленню території та вогневих позицій.

  "У даний час можна сказати про 8 поранених військовослужбовців. З боку нападників остаточна кількість поранених та вбитих не відома, попередньо зазначалося про 8 та 5 відповідно", - підкреслили у відомстві.

  Нагадаємо, що вчора в Луганську прикордонники з 4-ї ранку близько 17 годин своїми силами відбивали атаки терористів. У рамках взаємодії на допомогу прикордонникам направлялися винищувачі сил АТО, однак вести прицільний точковий вогонь у місті вони повноцінно не змогли.
  Попередній матеріал
  У буремній Сирії почалися президентські вибори
  Наступний матеріал
  На Житомирщині Самооборона вимагає від влади звіту про кошти для армії