На Київщині та Чернігівщині поховали чотирьох військових, що загинули у Пісках

  На Київщині та Чернігівщині провели в останню путь чотирьох військових Збройних сил України, які загинули у Пісках, неподалік Донецького аеропорту.

  Вояки віддали життя за Україну 8 грудня, потрапили під артобстріл бойовиків, коли прикривали "кіборгів" у Донецькому аеропорту. 

  Сотні мешканців Білої Церкви прийшли попрощатися з розвідником Сергієм Чопом, який у складі 95-ої аеромобільної бригади служив у Пісках під Донецьком. Сергій молодим пройшов війну в Афганістані. У День Незалежності поїхав на Схід.

  "Він рвався у бій, у нього син - Рома, він теж воював під Маріуполем. Сказав: я не можу дома сидіти, тому що у мене дитина на війні. І теж пішов", - розповіла родичка Сергія Валентина.

  За чотири місяці на Сході України Сергій був удома лише кілька днів. Загинув розвідник 8 грудня від розриву ворожої міни. У чоловіка зилишилися вдова та троє дітей.

  30 грудня Сергієві виповнилося б 46 років. 

  Трьох бійців 1-ої танкової бригади, які загинули 8 грудня у Пісках, провели в останню путь на Чернігівщині. Із Віктором Лавренчуком десятки людей попрощалися у його рідному селі Рудівка.

  Віктор Лавренчук був активним учасником Революції гідності. На передову вирушив ще влітку, захищав Луганський аеропорт, там зазнав поранення. Після лікування продовжував служити біля Щастя, Дебальцевого, а віднедавна - у Пісках.

  Побратимів Віктора поховали у їхніх рідних містечках: Валентина Бойка - у Прилуках, В'ячеслава Носенка - у Варві.

  Сергій Барбу, Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Уряд Фінляндії вирішив збільшити допомогу Україні
  Наступний матеріал
  Львівський суд ув'язнив російського шпигуна на 10 років