nahnews.com.ua

МЗС: Одним з найважливіших висновків у доповіді ООН є прямі підтвердження поставки на Донбас зброї та найманців з РФ

  У МЗС вважають, що доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини дає досить об'єктивну картину подій в Україні, а одним із найважливіших висновків у доповіді є прямі підтвердження поставки на Донбас зброї та найманців з РФ.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

  "Серед найважливіших висновків місії є прямі підтвердження постачання на Донбас з Російської Федерації зброї та найманців через тимчасово неконтрольовану Україною ділянку кордону з РФ. Місією задокументовані злочини, скоєні підконтрольними Росії незаконними збройними формуваннями на окремих територіях Донецької та Луганської областей, робиться наголос на їхній відповідальності за вбивства цивільних осіб, викрадення людей, тортури, сексуальне насильство, примусову працю, вимагання грошей та інші порушення прав людини, а також на невідворотності покарання", - йдеться в повідомленні.

  "Українська сторона всебічно поділяє висновок УВКПЛ, що повна імплементація Мінських домовленостей залишається єдиною стратегією для досягнення мирного врегулювання на Донбасі, і закликає Російську Федерацію повністю виконати свої зобов’язання згідно з цими документами", - додали у прес-службі.

  Нагадаємо, за даними ООН, Кремль продовжує засилати на Донбас живу силу та зброю. За даними експертів Об'єднаних Націй, впродовж 20 місяців унаслідок бойових дій на Донбасі загинули понад 9100 осіб. Ще 20732 особи отримали різноманітні поранення.

  Як повідомляв 5.ua, 9 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення нового Постійного представника України при Організації Об'єднаних Націй. Ним став Володимир Єльченко.

  Попередній матеріал
  Інтернет-користувачі змагаються за найкумедніший малюнок із рудим котом (фото)
  Наступний матеріал
  Польський письменник та режисер Кшиштоф Зануссі презентував свою книгу українською