фото 0629.com.ua

Маріупольська міськрада звільнена від сепаратистів, біля будівлі розбирають барикади

  Біля Маріупольської міськради люди в робочому одязі розбирають барикади, вантажать шини на вантажні автомобілі. З двох сторін будинку працюють екскаватори.


  Про це повідомляє місцевий портал 0629.com.ua.

  Також , біля будівлі міськради стоять кілька міліцейських машин. За неофіційними даними, сьогодні під ранок міськрада була звільнена від сепаратистів. Пострілів в довколишніх будинках в центрі міста не чули.

  Як повідомила "5-му каналу" місцева журналістка Тетяна Ігнатченко, у звільненні міськради брала участь місцева Самооборона. Зараз місцеві добровольці-дружинники перебувають у самій міськраді. За її інформацією, постріли уночі таки лунали, але жодних офіційних повідомлень про загиблих чи поранених – немає.

  Зараз до будівлі міськради йдуть містяни – просто подивитися, що зробили сепаратисти з цією будівлею. Ті, хто там вже був, переповідають, що картина просто жахлива, бо таке враження, що в тій будівлі сиділи "самі наркомани і пияки, бо там і шприци, і чого там тільки нема, і пляшки порожні", – каже журналістка.

  Біля міськради з боку пр. Леніна близько 50 осіб вигукують проросійські гасла і протестують проти того, що прибираються барикади.

  Над міськрадою майорить український прапор. Навколо будівлі помічені люди з прапорами України. Серед них викладачі ВНЗ Маріуполя. Вони допомагають розбирати барикади.

  Рух транспорту відновлено. Обгорілий тролейбус прибрали. Ще один зі спущеними колесами стоїть навпроти Будинку зв'язку.

  Нагадаємо, всю ніч у центрі Маріуполя горіли покришки, місцями велася стрілянина.

  У центрі міста недалеко від міськради чергували бригади швидкої допомоги, але жодного звернулася за допомогою не було, повідомляють у медустановах міста. Вони теж цієї ночі не зафіксували жодного випадку вогнепального поранення.
  Попередній матеріал
  Генсек НАТО відвідає Польщу для переговорів про Україну
  Наступний матеріал
  У Москві випав сніг