реанімобіль 5.ua

Французькі студенти вже вдруге подарували реанімобілі для бійців АТО

  Французькі студенти зібрали кошти на два реанімобілі для поранених бійців АТО.

  Закупівлю карет швидкої допомоги ініціювали українці, які навчаються у Парижі. Долучилися до справи також тамтешні благодійні фонди. Це вже вдруге французькі студенти дарують швидкі для потреб українських лікарень. Реанімоблі не нові, утім в хорошому стані. Повністю укомплектовані необхідним медичним обладнанням для порятунку життів. Зі столиці машини вирушили до лікарень Дніпропетровська та Волновахи.

  "У нас лікуються бійці АТО і нам треба їх і обстежити, і привезти кудись. Такої можливості у нас не було до сьогоднішнього дня", - повідомив Дмитро Олійник, заступник головного лікаря Дніпропертовського шпиталю.

  "Це ініціатива чотирьох студентів в Парижі, які вирішили допомагати тим, які поранені, і тим, які страждали і страждають в регіонах АТО, і вони вирішили збирати гроші у всіх добровольців у Франції, щоб дійсно купувати ці автомобілі", - розказав Ален Ремі, надзвичайний і повноважний посол Французької республіки в Україні.

  "Необхідно підтримувати прифронтові зони, де знаходяться наші медзаклади, такими амбулансами, щоби найшвидше евакуювати кожного нашого хлопця", - стверджує Ольга Дурбак-Чуйко, керівник міжнародної асоціації підтримки України.

  Попередній матеріал
  Пропагандистський фільм РФ про окупацію Чехословаччини збільшив кількість прихильників України у світі - МЗС
  Наступний матеріал
  ВР розгляне питання Клюєва і Мельничука в середу зранку

  Волонтери з Німеччини передали прикарпатським активістам реанімобіль для бійців АТО

  Українська діаспора придбала реанімобіль для бійців АТО

  За кошти української діаспори Мюнхена воїнам АТО придбали реанімобіль за 15 тис. євро

  Українці Чикаго і Катовіце купили реанімобіль для воїнів АТО