5.ua

Батальйон "Донбас" почав агітаційно-інформаційну роботу у звільненому від бойовиків районі

  Командир добровольчого батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко повідомив, що на території дій підрозділу у Красноармійському районі (Донецька область) розгорнуто новий фронт робіт – інформаційний, який буде працювати на залучення місцевих мешканців до забезпечення громадського порядку на території району. Крім того, там же громадяни зможуть отримати інформацію про умови служби у батальйоні "Донбас".


  Про все це комбат повідомив 9 липня на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Група інформаційної боротьби батальйону в роботі - виставлено мобілізаційний намет. Люди з цікавістю та острахом перепитують про роботу та умови підготовки. За короткий проміжок часу роботи інформаційного центру підрозділ поповнився п'ятьма добровольцями.
  Вчора в місті було відключено центральне водопостачання міста внаслідок дій терористів в місті Донецьк та в районі Карлівки. Водопостачання відновлено сьогодні (вода має бути подана відповідно до розкладу) стараннями та за сприяння бійців і командира батальйону. … Усі факти корупційних діянь Група просить в письмовому вигляді передавати до батальйону", - написав Семенченко.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що комбат Семенченко закликав мешканців Донбасу спільно працювати для нової країни.
  Попередній матеріал
  Фанат виграв маже $50 тисяч, вгадавши рахунок матчу Бразилія-Німеччина
  Наступний матеріал
  Російські каральні органи не пускають консула України до викраденої Надії Савченко
  Loading...