Розбита російська бронетехніка

Наступ рашистів найближчими тижнями, імовірно, призупиниться – ISW

За їхніми оцінками, втрата Сєвєродонецька – це тимчасова втрата території для України, але битва за місто не буде вирішальною перемогою росії

Найближчими тижнями наступальні операції російських військ, імовірно, призупиняться, незалежно від того, чи захоплять вони район Сєвєродонецька – Лисичанська. Про це мовиться в оцінці ситуації на сході України американського Інституту вивчення війни (ISW) станом на 23 червня.

Це, судячи з усього, дасть українським силам можливість розпочати "обережні контрнаступи", ідеться у висновках ISW.

"Ідеологічна зацикленість кремля на захопленні Сєвєродонецька, як і облога "Азовсталі", очевидно, остаточної підірве можливості росії у просуванні в Україні", – вважають експерти інституту.

За їхніми оцінками, втрата Сєвєродонецька – це тимчасова втрата території для України, але битва за місто не буде вирішальною перемогою росії.

Зазначається що за останні кілька днів російські сили досягли значних успіхів у районі Сєвєродонецька – Лисичанська. Водночас українські війська переважно досягли своєї мети, уповільнивши й вимотавши російську армію.

ЗСУ упродовж декількох тижнів вдавалося втягувати в цей район значну кількість особового складу, зброї та техніки збройних сил рф, що знижувало загальні можливості російських сил, не давало їм змоги зосередитися на більш вигідних напрямках наступу.

Читайте також: Важкий "привіт" рашистам: у мережі показали запуск одразу трьох українських ракет "Точка-У" – відео

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.