Володимир Горбач

Варто сприймати як пряму загрозу – експерт про заяву Лукашенка щодо бажання повернути Україну в "лоно слов'янства"

Горбач нагадав самопроголошеному президенту, що саме Росія напала на Україну

Політичний аналітик Володимир Горбач вважає, що заяву самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо бажання повернути Україну в "лоно слов'янства" варто сприймати як пряму загрозу для України. Таку думку експерт висловив в коментарі "5 каналу".

"Може Лукашенко бачити в майбутньому союзі з Росією не лише себе улюбленого і Білорусь, а й підкорену й поневолену Україну. Я сподіваюсь, що все-таки цього, звичайно, не станеться, і плани Олександра Григоровича не реалізуються. Не Захід напав на Україну, а саме та держава, яка називає себе "слов'янською" і бачить себе, в принципі, центром слов'янської якоїсь нової імперії – Російська Федерація. Вона воює з Україною, вона вбиває наших громадян, а не винувата, і винен у цьому, на думку перевернутого з ніг на голову Олександра Лукашенка, чомусь Захід", – зазначив Горбач.

Як повідомляв 5.UA, раніше Олександр Лукашенко пообіцяв повернути Україну в "лоно слов'янства", адже, за його словами, Захід формує в українців вороже ставлення до "братніх народів".

Нагадаємо, раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "біля кордонів Білорусі йде нарощування військового контингенту України"