Швидка

Румунія спільно з НАТО навчатиме українських парамедиків

Румунія та Євроатлантичний центр НАТО забезпечать фінансову підтримку, необхідну для проведення тренінгів

Євроатлантичний центр НАТО з координації реагування на катастрофи та Румунія підписали угоду про співпрацю з метою навчання парамедиків для українських служб швидкого реагування. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Цей тренінг допоможе підвищити спроможність української медичної системи в умовах широкомасштабної збройної агресії рф проти України – ситуації, яка погіршилася із настанням зими та поточними викликами, пов'язаними з пандемією COVID-19", – мовиться в повідомленні.

Навчання проходитимуть у Румунії за сприяння Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС цієї країни.

Зазначається, що Румунія та Євроатлантичний центр НАТО з координації реагування на катастрофи забезпечать фінансову підтримку, необхідну для проведення тренінгів та покриття пов'язаних витрат через Цільовий фонд реагування на пандемію.

"Сьогодні у рамках реалізації Трастового фонду надається гуманітарна підтримка Україні, що включає доставку медичного обладнання та витратних матеріалів, освітню підтримку у таких сферах, як підготовка парамедиків. Усе це сприяє підвищенню готовності та стійкості національної системи охорони здоров'я України", – зазначається в повідомленні.

Читайте також: Румунія збирається передати Україні зброю зі своїх резервів – що відомо.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою:

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.