"Вибори" путіна

На росії проголосували за "царя": як вчетверте раби обирали путіна президентом – сюжет

Екзитпол вже назвав цифру підтримки диктатора

У соцмережах жартують, чому путін не намалював собі абсолютну любов росіян: "Чому не 100%?". Так званий екзитпол вже оголосив цифру – майже 88% підтримки. Але виборів на росії не було. Була імітація. Більше дивіться у сюжеті журналіста "5 каналу" Романа Середюка.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Болота голосують за "царя". На росії відбулися псевдовибори псевдопрезидента. Цього разу картину конкуренції для путіна створювали ще троє кандидатів. Й усі вони підтримують криваву війну проти України, розв'язану їхнім опонентом. Сам імператор вирішив уникнути візиту на дільницю. Тому проголосував дистанційно.

А на багатьох дільницях творився справжній треш. Аби заманити більше виборців, організатори частували смаколиками, роздавали призи, танцювали з бубнами. На псевдо виборах виступали і псевдоспіваки.

Урочистість так званого свята розділили не всі. Протести були, але поодинокі. Хтось псував бюлетені, на аркушах згадували про Буданова, закликали до миру. В урни з бюлетенями заливали зеленку, підпалювали кабінки для голоcування. А особливо радикальні намагалися кидати у виборчі дільниці коктейлі молотова. Але на загальну картину це аж ніяк не впливало.

Псевдовибори намагалися проводити й на тимчасово окупованих територіях. Туди росія відправила тисячі росгвардійців. Навіть серед руїн Авдіївки поставили виборчі дільниці. Туди українців заганяли силою. Такі дії держави-агресорки засудили 55 країн в ООН.

"Давайте назвемо це так: це відвертий пропагандистський прийом. Він здійснений в надії якимось чином виправдати претензії росії на частини України, у яку вона незаконно вдерлася. Проведення російських виборів на суверенній території України є доказом зв'язку між зовнішньою агресією Кремля та внутрішніми репресіями. Це посягання на принципи статуту ООН, які лежать в основі глобальної безпеки та стабільності", – заявила постійна представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд.

Читайте також: У Європі протести проти "виборів" путіна – трансляція.

Міжнародна спільнота вже критично поставилась до псевдовиборів у ерефії. Ще в перший день так званого голосування голова Європейської ради Шарль Мішель із сарказмом згадав про путіна.

"Хотів би привітати владіміра путіна з переконливою перемогою на виборах, які сьогодні починаються. Без опозиції. Без свободи. Без вибору", – сказав Шарль Мішель.

Також у світових столицях відбулися протести проти так званих виборів на росії. На них виходили переважно росіяни, які втекли з їхньої країни.

"Ті, що сидять сьогодні в Берліні – це люди, які, можливо, щиро не люблять путіна. Але тим не менш вони не є політичною опозицією. Це є окремі інтелектуали, окремі експерти, з якими можна поговорити про щось. Але якщо ви заїдете в Кострому і запитаєте: а хто там такий сидить в Берліні. Вони скажуть: та ладно", – зауважив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Всі голоси підтасовані. Так званий екзитпол вже назвав цифру. Намалювали підтримку у майже 90%. Тепер для заходу головне питання: чи визнають вони путіна обраним президентом. Або ж він стане новим Лукашенком, якого у цивілізованих країнах називають самопроголошеним керівником країни.

Роман Середюк, "5 канал".

Дивіться також:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.