Пригожин і Кадиров

Армії "повара путіна" та кадирова створювали для придушення потенційних повстань у росії – розвідка

За словами представника воєнної розвідки України, демонстрація "добре навчених і хоробрих" кадирівців передусім спрямована на російську публіку"

Армії "кухара путіна" євгена пригожина й голови Чечні рамзана кадирова створювали для придушення потенційних повстань у росії. Однак кремль знайшов їм застосування й під час війни проти України.

Про це повідомляє ГУР.

"пригожин і кадиров – це люди, які заради збереження путінської влади мають право на створення власних армій. Ці армії створювалися насамперед для придушення будь-яких потенційних повстань усередині росії", – пояснив представник ГУР МО України Андрій Черняк.

За словами представника воєнної розвідки України, демонстрація "добре навчених і хоробрих" кадирівців передусім спрямована на російську публіку. Сьогодні, у повномасштабній війні проти України, кадирівці використовуються на фронті як загороджувальні загони, що не дають мобілізованим або ж іншим солдатам відступити. Тобто основне завдання армії кадирова – залякування росіян.

Нагадаємо, глава Чечні рамзан кадиров і російський бізнесмен євген пригожин, якого також називають "кухарем Путіна", спробують досягти незначних наземних військових успіхів на Донеччині, щоб зберегти свою популярність і репутацію в російському інформаційному просторі.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою:

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.