"Бандеромобілі" ЗСУ

Злочинні накази військові виконувати не будуть – Марченко

Раніше з'явилась інформація, що нардепка від "Слуги народу" бере участь у командуванні військами на сході України

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" генерал-майор, "кіборг Миколаєва" Дмитро Марченко оцінив, чи достатньою мірою наші вояки незалежні від влади, щоб вона не завадила їм перемогти і чи влада не заважає військовим працювати нині.

"Непросте запитання. Військові виконують свою роботу і виконують її настільки, наскільки можуть. У деяких випадках вони проявляють надлюдські можливості, витримку і роблять свою справу. Чи може вплинути влада? На що? Ми живемо і боремося за вільну Україну. Злочинні накази військові виконувати не будуть. Незлочинні накази виконувати будуть. Тобто військові роблять свою справу", – каже генерал.

І додає: "Поки що я бачу, що і вище військове керівництво, і керівництво держави, всі роблять все, щоб звільнити наші території від окупаційних військ".

Генерал Марченко також прокоментував те, що в Сєвєродонецьку нардепка від "Слуги народу", заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла "допомагає військовим".

"Я не знаю, на що це схоже і для чого це все робиться, але я хочу всім у подібних випадках порекомендувати, що найкраща допомога – це не заважати. Нехай кожен робить свою справу. Депутати хай роблять свою депутатську справу, а військові хай роблять свою військову справу. Якщо політика буде влазити у війну, то нічого хорошого з цього не вийде", – каже генерал.

Нагадаємо, раніше у програмі "Рандеву" на "5 каналі",  журналіст Юрій Бутусов розповів, що на передовій робить нардепка Безугла: "Це абсолютно загадкова подія, людина перебуває в центрі прийняття рішень, бере участь в офіційних нарадах і дає настанови, що мають робити військові. Вона щиро думає, що це корисно, але насправді це не так". 

Читайте також: Нардепка від "Слуги народу" бере участь у командуванні військами на сході України – Яніна Соколова

Дивіться повний випуск "Час: Online" (від 15 червня) із генерал-майором Дмитром Марченком: