Застосунок "Резерв+": у Міноборони відповіли на найпоширеніші запитання
У Міністерстві оборони України оприлюднили відповіді на найпоширеніші запитання щодо застосунку "Резерв+". Опублікували їх у форматі слайдів на офіційних сторінках у соцмережах.
Кому треба встановлювати "Резерв+"?
"Резерв+" – застосунок для військовозобов'язаних. Військовослужбовцям та жінкам, що не стоять на військовому обліку, не треба завантажувати застосунок та оновлювати дані. А також громадянам молодше 18 чи старше 60 років. Це створює зайве навантаження на сервери.
Ще раз – чинним військовослужбовцям не треба оновлювати дані!
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.
Чи треба йти до ТЦК після оновлення даних у "Резерв+"?
Якщо ви оновили дані в застосунку "Резерв+" – ви виконали відповідну вимогу закону. Подальша комунікація з центрами комплектування відбувається в звичному режимі.
Що робити, якщо мої дані з реєстру "Оберіг" неправильні?
Якщо ваші дані з "Оберегу" містять помилки або не актуальні, – зверніться, будь ласка, до ТЦК, в якому ви стоїте на обліку. Помилки в реєстрі військовозобов'язаних спричинені людським фактором при внесенні інформації операторами ТЦК.
Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
Я "в розшуку", що мені робити?
Якщо в інформації з "Оберегу" вам показується статус "в розшуку", то найкраще рішення – звернутися до ТЦК, де ви стоїте на обліку. Цей статус присвоюється тим, хто порушив правила військового обліку.
Я військовослужбовець і я "в розшуку", що мені робити?
Це відбувається через помилки внаслідок людського фактора. Ймовірно, ТЦК не оновив дані, коли ви заступили на службу. Проте команда застосунку "Резерв+" налагоджує взаємодії з іншими реєстрами, щоб усі військовослужбовці булизняті з обліку. Якщо ви хочете прискорити оновлення інформації щодо себе, будь ласка, зверніться до ТЦК та СП, але це необов'язково.
- Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.
Чому я не можу авторизуватися в застосунку "Резерв+"?
Застосунок "Резерв+" є найпопулярнішим способом оновлення даних. У десятки разів більше громадян оновлюють дані онлайн, ніж у ТЦК та ЦНАП. Зараз застосунок працює в тестовому режимі. Команда розробників чує ваші звернення та оперативно усуває всі помилки. Якщо вам не вдалося авторизуватися в перші дні роботи застосунку – спробуйте пізніше. Оновити дані можна до 16 липня.
Нагадаємо, у Держприкордонслужбі розповіли, чи перевіряють застосунок "Резерв+" на кордоні.
Дивіться також відео: