Андрій Хливнюк

"Я не вийду на одну сцену з "кримнашистами": Хливнюк розповів про ставлення до російських музикантів

Лідер гурту "Бумбокс" впевнений, що будь яка публічність – це є політика

Фронтмен гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк заявив, що вже не може стояти на одній сцені з тим, хто вчора співав у Челябінську. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"Був запланований фестиваль за кордоном, не в Росії. Фестиваль, який повинні були зробити люди, у яких "віджали", так би мовити, "Нашествіє", і зробили з нього якусь мілітарну пропагандистську штуку. Фестиваль був запланований в Іспанії, і ми погодилися", – розповів він.

Але, за словами музиканта, виникла проблема, оскільки гурт "Бумбокс" мав грати на одній сцені з "кримнашистами".

"Це була дилема. Спрацювала така штука, як назва – "Нашествіє", плюс назва "кримнашистської" команди і назва твоєї команди поряд з нею. На щастя, фестиваль відклали через COVID-19, але сталось так, що до останнього моменту це була боротьба – піти проти суспільної думки за свої переконання і отримати за це "відро лайна" або сказати "я не можу собі це дозволити", тому що я не вийду на одну сцену з артистами, які агітують за окупацію частини іншої країни", – пояснив Андрій Хливнюк.

За його словами, це реальність сьогоднішнього дня, і будь яка публічність – це вже політика.

Нагадаємо, раніше Андрій Хливнюк розповів, як у 2016-2017 роках долучився до всесвітніх акцій, метою яких було привернути увагу світової спільноти до проблеми політичних в'язнів Російської Федерації.

Дивіться повну версію програми: