концерт Олі Полякової в Харкові

Степанов відреагував на концерт Полякової в Харкові

  Чільник МОЗ наголосив, що такі легковажні дії і ставлення до здоров'я громадян призведуть до того, що в українських лікарнях банально закінчаться ліжка і медичні працівники

  Голова МОЗ Максим Степанов емоційно відреагував на концерт Олі Полякової в Харкові на фоні зростання захворюваності на коронавірус.

  "Харків, який постійно в антирекордах, практично щодня встановлює нові антирекорди, ну дуже важливо для місцевої влади провести цей концерт. Звичайно, у нас же вибори. Не здоров'я і життя громадян основне, а вибори. Тому обов'язково треба провести концерт 3 жовтня, зібрати тисячі людей, щоб потім подивитися, яка кількість хворих буде через тиждень-десять днів", – сказав він на брифінгу.

  Посадовець наголосив, що такі легковажні дії і ставлення до здоров'я громадян призведуть до того, що в українських лікарнях банально закінчаться ліжка і медичні працівники.

  "Хочу повідомити, що кількість людей, яких госпіталізують кожного дня, тільки збільшується. Станом на ранок 5 жовтня кількість пацієнтів у лікарнях становить 16 745 осіб. На середину липня ця кількість була 3,5 тисячі. Майже в 5 разів збільшилася кількість людей, що одночасно перебувають у лікарнях", – зазначив він.

  Степанов додав, що медична система має певну межу.

  "Максимально ми можемо збільшити до 50 тисяч, тому що ми не можемо забрати ліжка для лікування інсультів, онкологічних хворих і в пологових", – резюмував він.

  Нагадаємо, поліція відкрила справу через порушення карантину на концерті Олі Полякової в Харкові. Концерт до Дня вчителя відбувся в суботу на стадіоні, його відвідали близько двох тисяч осіб.