Затримана ексчиновниця "ЛНР"

СБУ затримала ексчиновницю "ЛНР": намагалася змінити ім'я і через Росію повернутися в Україну

  Жінка 4 роки працювала з бойовиками і поширювала проросійську пропаганду в окупованому Довжанську

  Служба безпеки України затримала колишню чиновницю так званої "Луганської народної республіки", яка перебувала в розшуку за тероризм. Про це повідомила пресслужба СБУ.

  Відомо, що правоохоронці затримали жінку при перетині українського кордону через пункт пропуску "Мілове" в Луганській області. За інформацією СБУ, вона поїхала з окупованої території до Росії, а вже звідти намагалася пробратися в Україну. Затримана планувала змінити прізвище й оселитися на підконтрольній Україні території.

  Також повідомляється, що з 2015 по 2019 рік вона керувала "управлінням культури, молоді та спорту" підконтрольної окупантам адміністрації в місті Довжанськ (колишній Свердловськ, – ред.), поширювала проросійську пропаганду і влаштовувала агітаційні заходи. Крім того, 2015 року жінку оголосили в розшук за створення терористичної організації.

  СБУ під керівництвом Луганської обласної прокуратури готується оголосити затриманій особі про підозру в посяганні на територіальну цілісність України.

  Нагадаємо, раніше СБУ на Дніпропетровщині затримала ватажка терористичної групи з так званої "ЛНР", причетного до вбивства співробітника СБУ і підриву мосту через річку Сіверський Донець на Луганщині.