Воєнні кореспонденти "5 каналу" та бійці Сил оборони

Потрапили під роздачу "Градів" і ледь не вибігли на мінне поле: воєнкори "5 каналу" відвідали Роботине

Просто під час походу журналістів на позиції Сил оборони – там зав'язався бій із рашистами

Журналісти "5 каналу" одними з перших – а, можливо, самими першими – побували в тому самому Роботиному, що в Запорізькій області. Це тактично  дуже важливий населений пункт, важкі бої за який тривали три місяці. Влітку саме тут почався український контрнаступ.

Просто під час спроби дійти до українських позицій – там зав'язався запеклий бій, над головами почали літати кулеметні черги, полетіли пакети "Градів".

"Керівники нашої мінігрупи – бійці 65-ї ОМБР "Кіт" та "Грізлі" – різко присідають, реагуючи на хльосткі гучні кулеметні черги, які летять прямо над нашими головами. Якраз з напрямку, куди ми намагаємося дійти – на одну з позицій за Роботиним. Це, звісно, не "куля в лоб", але і над лобом кілька десятків грам свинцю теж не надто приємна штука. Навіть якщо ти в касці. Бо йти доводиться не по окопу, який захищає, а по верху – відкритій місцевості", – описує початкову ситуацію наша кореспондентка Ольга Калиновська.

Далі – про швидку евакуацію по коліна в багнюці, як брудні руки ледь не завершилися підривом на міні та що залишилося від розбитого села. Це справді вартує кількох хвилин вашої уваги – уся замальовка є на Facebook-сторінці журналістки.

Наші журналісти ризикують життям заради висвітлення реальної картини в Україні і донесення правди до наших глядачів й читачів. Допоможіть нам робити це ще ефективніше. Відкрито збір для кореспондентів, які працюють на передовій. На фронт їздимо також із гостинцями для Сил оборони – усе завдяки вам!

Підкиньте нам ПОРОХУ! https://www.buymeacoffee.com/5kanal/
Ставайте нашими Патронами https://www.patreon.com/projects5
Щоб швидко задонейтити: https://send.monobank.ua/jar/88Pg9HLZMQ
Або картка: 5375411202207218
PayPal: paypal@5.ua

Читайте також: Багато людей зеленого поняття не мають, як тут усе насправді – репортерка "5 каналу" Ірина Шевченко, яка мобілізувалася в ЗСУ

Дивіться також відео: Мінометники 28-ї бригади ЗНИЩУЮТЬ ВОРОЖІ БЛІНДАЖІ. Спецрепортаж "5 каналу" з Бахмутського напрямку

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.