Календар "Без цензури"

На благодійному аукціоні за календар "5 каналу" "Без цензури" виручили $1100

Під егідою громадської організації Fenix Charity у столиці збирали кошти на медичне обладнання

Одна тисяча сто доларів – стільки вдалося виручити на благодійному аукціоні за календар "5 каналу" "Без цензури". Він був одним із лотів, які організатори благодійного заходу зібрали для досягнення благої мети.

Під егідою громадської організації Fenix Charity у столиці збирали кошти на медичне обладнання. Воно необхідне міській дитячій лікарні №5 міста Харкова. Саме там лікуються дітки, які зазнали травм через війну, та діти-сироти. Тож волонтери громадської організації Fenix Charity вкотре залучили меценатів, український бізнес та відомих зірок до збору коштів. Лотами на аукціоні були також мистецькі експонати з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. "5 канал" укотре став інформаційним партнером заходу.

Як відомо, 132 рації та мільйонні збори, щоби захисники й захисниці були зі зв'язком. "5 канал" продовжує свій благодійний проєкт "Без цензури" і не планує зупинятися на досягнутому. Навпаки, для шанувальників календаря ми приготували ще одну новинку.

Щоб долучитися до доброї справи, ви можете замовити наш календар, бавовняний плакат або магніт. Або просто закиньте донат у нашу баночку.

Задонатьте на рації для військових одним зі способів:

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також: "Не лише в красі наша сила": генерал Залужний підписав резонансний календар "5 каналу" – відео

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.