Журналістки "5 каналу" в вишиванках

"Ми українці, у нас є свій код" – "5 канал" долучився до святкування Дня вишиванки

У вишиванках на роботу прийшли редактори, журналісти, оператори та ведучі

У традиційний український одяг вбралися нині тисячі людей не лише в нашій країні, а й по всьому світу. Долучилася до святкування й редакція "5 каналу". На роботу в українських вишитих сорочках прийшли редактори, журналісти, оператори та ведучі.

Від самого ранку тут рясніє різними барвами та орнаментами – від традиційних до сучасних варіантів з різними варіаціями квіткових композицій. У сукні з таким візерунком прийшла на роботу й авторка програми "Невигадані історії" Ольга Калиновська. 

Ініціативу підхопили й регіональні команди. 

Редакція "5 каналу" долучається до свята щороку. 

"Вишиванка для мене – це завжди свято, і вона завжди надає святкового настрою, навіть якщо це будень і робочий день, крім того, вишиванка – це вшанування наших традицій українських, це код нашої нації", – розповіла випускова редакторка новин "5 каналу" Ірина Тафій.

"Це красива традиція, це те, що в такому вирі побутовості і буденності сучасної допомагає нам зберігати якийсь зв'язок з минулим", – ввважає кореспондентка "5 каналу" Марія Писаренко".

"Ми українці, у нас є свій свій код, вишиванка – це код, у нас є своя краса. Це насправді одяг, який робить людину красивою і зовнішньо, і внутрішньо. Це повернення до наших традицій, це наша історія, це наші корені", – розповіла авторка програми "Невигадані історії" Ольга Калиновська. 

Читайте також: День вишиванки: модні тренди, традиції візерунків за регіонами та історія українського свята