Мітинг інвесторів банку "Аркада"

Мітинг інвесторів банку "Аркада" в Києві: люди вимагають добудувати квартири – включення

У КМДА вирішили провести нараду за участю інвесторів, представників банку та очільника Києва Віталія Кличка

29 травня від самого ранку в середмісті столиці триває акція інвесторів банку "Аркада", зібралися понад тисячу мітингарів. Вимагають добудувати квартири, за які сплатили ще кілька років тому. Йдеться про понад три десятки будинків. Квартири у них придбали понад 10 тисяч інвесторів, але досі їх не отримали.

Торік Київська державна адміністрація розірвала із банком договір оренди на земельну ділянку, де планувалося будівництво. Банк подав до суду. Тим часом будівництво припинили і на інших ділянках. 

До протестувальників вийшла представниця фінустанови. Повідомила: будинки добудують як тільки домовляться із Київської міською адміністрацією. Утім, учасники акції рушили до Нацбанку і Офісу президента. У відомствах пообіцяли розібратись із ситуацією.

Дорогою до КМДА учасники акції тимчасово перекривали Хрещатик. Кілька мітингарів спробували провести перемови із міською владою. Кажуть: у КМДА вирішили провести нараду за участю інвесторів, представників банку та очільника Києва Віталія Кличка. Банк "Аркада" зобов'язали надати інвесторам план відновлення забудови. Крім цього, цю ситуацію розглядатимуть на засіданні уряду.

"Забудовник не виконав взятих зобов'язань перед громадськістю і не скоригував проєкт забудови житлового комплексу "Патріотика на озерах" та не представив його на обговорення Містобудівної ради. А це було основною умовою для продовження будівництва", – повідомив міський голова Віталій Кличко.

Тим часом під банком протестувальники залишили наметове містечко. Кажуть: не приберуть його, доки не буде відновлено будівництво.

"Планується безстроковим тут і біля КМДА. Ми неодноразово зверталися до КМДА, "Аркади", до міста – нічого не вирішується. Колись були два робітники на будинок, а зараз зовсім нічого не будують, наш масив "Еврико" тримають у заручниках", – обурюється інвесторка Галина.