"5 канал" отримав Золоту кнопку YouTube

Довіра підписників і визнання професіоналізму: "5 канал" отримав Золоту кнопку YouTube!

У нашого YouTube-каналу вже майже 3 млн підписників!

Наш YouTube-канал "5 каналу" отримав Золоту кнопку! Це довіра наших підписників і визнання професіоналізму "5 каналу" світовою платформою YouTube. 

Це щастя і велика праця кожного п'ятоканалівця! Нині в нас майже 3 млн підписників. Дякуємо кожному за довіру і шукаємо того, хто стане тим самим – третім мільйонним підписником.

Якщо саме ви досі ще не з нами – мерщій тисніть кнопку "Підписатися", щоб не пропускати найсвіжіші відео наших журналістів.

Це ваш внесок у перемогу над ворожою пропагандою. А ми – ваш перевірений інформаційний фронт. Щодня ми працюємо, щоб ви отримували якісну і правдиву інформацію про все, що відбувається на фронті та в тилу.

Нагорода виявилася цінною не тільки для нашого колективу. Коли Золоту кнопку з Польщі ввозили до України – прикордонники зацікавилися і змусили розгорнути пакунок. Перевірка пройшла успішно – і невдовзі кнопка вже красувалася в нашій редакції.

"Це кнопка наша, п'ятиканальська. Вона зароблена кров'ю, потом і силою всіх, хто працював, працює і буде працювати на каналі, тому що це дуже поважно, дуже гордо, дуже круто. Я, насправді, пишаюся всім нашим колективом", – запевнив генеральний директор "5 каналу" Володимир Мжельський.

Тож підписуйтеся! Дивіться! Коментуйте! Будьте з нами!

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Теги: