владімір путін

"5 канал" не називатиме путіна президентом у своїх матеріалах

Не президент, а вбивця

"5 канал" не називатиме путіна президентом російської федерації у своїх матеріалах. Про це 20 березня заявила шефредакторка каналу Ірина Герасимова.

"Диктатор, убивця, російський цар, бункерний карлик – це все про путіна. Так ми називаємо російського управлінця в редакції каналу і на своїх digital-платформах від початку вторгнення. І це лише цензурний перелік визначень цієї особи, яка править в рф з 2000 року. Але на офіційних платформах каналу – в ТБ чи на сайті 5.ua наша аудиторія могла побачити/почитати сполучення "російський президент", – сказала Герасимова.

Керівництво каналу наголошує, що після останніх "виборів путіна" називати його президентом у медіа – це розповсюджувати фейк.

"І тут питання не у ставленні українців чи українських журналістів до кремлівського царя. Визначення президент не має нічого спільного з нинішнім керівником росії. Це розуміють в європейських парламентах, в американському сенаті. Це розуміємо ми", - наголосила шефредакторка.

Тому заздалегідь інформуємо, як це вже зробили наші колеги з Української та Європейської правди, що наша редакція не називатиме в своїх матеріалах агресора президентом.

Для редакції "5 каналу" майбутній уряд рф – це нелегітимний уряд.

А 87% росіян, голоси яких віддали путіну, і надалі хочуть вбивати українців і наших дітей. А отже, можуть стати законними мішенями для Збройних сил України.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.