Футбольний м'яч на стадіоні

Хорватія вийшла у півфінал ЧС-2022 з футболу – бразильці поїхали додому

Хорватія втретє в історії виходить у 1/2 чемпіонату світу

Фаворит ЧС-2022 з футболу – Бразилія – покидає змагання, програвши поєдинок в 1/4 фіналу збірній Хорватії. Гра Хорватія – Бразилія завершилася з рахунком 1:1 (пен. – 4:2). Про це повідомляє "5 канал".

Це була перша гра 1/4 фіналу. За її результатами Хорватія вийшла до 1/2 фіналу.

У першому таймі атакували хорвати, створивши не менше небезпечних моментів, ніж суперник. Бразильці активізувались після перерви.

Хорватія втретє в історії виходить у півфінал Чемпіонату світу. Поєдинок збірної в цьому турі відбудеться у вівторок, 13 грудня.

Нагадаємо, 20 листопада в Катарі розпочався Чемпіонату світу-2022 з футболу. Команди поділені на 8 груп по 4 команди, на груповому етапі кожна команда зіграє з кожною. 16 найкращих команд за підсумками групового етапу вийдуть в плей-офф, фінал турніру пройде 18 грудня.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: Польща першою підтримала відсторонення рф від Чемпіонату світу з футболу - Валентин Щербачов

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.