Сили оборони України

ЗСУ офіційно увійшли у Лиман, точаться жорстокі бої – окупанти заявили про відхід з міста

У міністерстві оборони рф визнали, що загарбницьким військам довелося бігти

Сили оборони України увійшли у місто Лиман, що в Донецькій області. Нині там тривають бої.

Інформацію офіційно підтвердив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі спільного телемарафону в суботу, 1 жовтня.

"Інформація і те відео, яке ви бачили зі стелою – це правда. Ми уже в Лимані. Але точаться бої. Деталі будуть згодом", – зазначив він.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Речник вказав на кілька важливих моментів: необхідність продовжити успішну Харківську операцію та захопити важливий район, який "відкриває ворота" для звільнення Донбасу. Далі на черзі – Сватове, Кремінна, Сєвєродонецьк.

"Це важливий момент для наших Збройних сил, які відчувають свої силу та потугу. І це нищівний психологічний момент для противника, тому що там билися, до речі, не останні війська. Там билися професійні військові. Там бився так званий БАРС – бойовий армійський резерв", – зауважив він.

Череватий вказав, що ЗСУ "зламали не якихось там "мобіків", а ламають досить потужну оборону. Там тривають жорстокі бої".

У той же час, міністерство оборони рф заявило про "відведення військ" із Лимана.

"У зв'язку зі створенням загрози оточення союзні війська були відведені з населеного пункту Красний Лиман на більш вигідні рубежі", – заявили там.

Нагадаємо, раніше речник угруповання військ "Схід" офіційно підтвердив, що угруповання російських військ у районі Лимана потрапило в оточення. Навколо міста вже визволили п'ять населених пунктів. Там нині тривають стабілізаційні заходи.