Концерт Олі Полякової

Запросив Кернес, попри карантин: поліція відкрила справу через концерт Полякової в Харкові

Тепер артистці загрожує штраф або обмеження волі на строк до 3 років

Поліція відкрила справу через порушення карантину на концерті Олі Полякової в Харкові. Концерт до Дня вчителя відбувся в суботу на стадіоні, його відвідали близько двох тисяч осіб. Про це повідомляє департамент комунікації поліції Харкова.

"1 жовтня в ході моніторингу мережі Інтернет, працівники Новобаварського відділу поліції виявили інформацію про те, що 3 жовтня на території району відбудеться концерт за участю відомої української співачки. Поліцейські в той же день зареєстрували інформацію в Єдиному обліку заяв і повідомлень", – повідомляє поліція.

Після концерту правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань у зв'язку з порушенням санітарних правил і норм щодо запобігання коронавірусу.

Порушникам загрожує штраф у розмірі від 17 до 51 тисяч гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Фотографії, а також відео в інтернеті свідчать, що це був концерт співачки Олі Полякової, присвячений дню працівників освітньої сфери. Концерт, як випливає з оголошення, був організований на прохання команди міського голови Харкова Кернеса.

Читайте також: Новий карантинний поділ в Україні: які міста досі в "червоній" зоні